با هدف خدمات‌رسانی بهتر به نویسندگان و مترجمان همکار انتشارات مدرسه «سامانه ارتباط با پدیدآورندگان» در این انتشارات طراحی و راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه، سامانه ارتباط با پدیدآورندگان رسانه‌ای است که پدیدآورندگان کتاب اعم از نویسندگان، شاعران، مترجمان و … از طریق آن می‌توانند مرحله به مرحله از وضعیت انتشار کتاب خود آگاه شوند.
به گفته امیر ناصر طباطبایی مدیر تولید انتشارات مدرسه با راه اندازی این سامانه از این پس کلیه پدیدآورندگان کتاب با استفاده از یک رمز عبور وارد صفحه ویژه خود در سامانه ارتباط با پدیدآورندگان شده و از چگونگی پیشرفت تولید اثر خود در مراحل مختلف از جمله ویراستاری، صفحه آرایی، طراحی جلد و … مطلع می‌شوند. وی همچنین گفت: «برنامه ریزی در این سامانه به گونه‌ای است که با حرکت کتاب از هر مرحله تولید به مرحله بعد، یک پیامک به طور خودکار برای نویسنده ارسال می‌شود و پیشرفت تولید کتاب به اطلاع او می‌رسد. همچنین پدیدآورنده می‌تواند با رجوع به صفحه خود متن کتاب را پس از ویرایش و یا پس از صفحه آرایی مشاهده کرده و نسبت به اصلاح آن اقدام کند.»
طباطبایی همچنین اعلام کرد در فاز اول راه اندازی سامانه ابتدا کتابهایی که به تازگی در انتشارات مدرسه برای تولید تصویب شده‌اند در این سامانه قرار داشتند و پس از آن به تدریج کتاب‌هایی که پیش از این در برنامه تولید قراردارند به سامانه افزوده خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه نویسندگانی که به هر دلیل برای پی گیری امور خود به شکل حضوری به انتشارات مدرسه مراجعه می‌کردند، می‌توانند از این پس به جای مراجعه به واحد مربوطه صرفاً به واحد جدید التأسیس «امور پدیدآورندگان» مراجعه کرده و کارهای خود را از طریق آن انجام دهند.

برچسب ها: