مجموعه کامل آموزش «مهارت‌های پیش از دبستان» نوشته آزیتا محمودپور با هدف آموزش مهارت‌های ضروری کودکان که باید قبل از دبستان بدانند از طرف انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد.


به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه؛ عمده‌ترین هدف آموزش در دوره پیش از دبستان آماده کردن کودکان برای ورود به دبستان است. آموزش مهارت‌های اجتماعی ، مهارت‌های خودیاری، اطلاعات عمومی، مهارت‌های ظریف، مهارت‌های نوشتن و….از جمله مواردی هستند که کودک باید قبل از این که وارد مدرسه شده و تحت آموزش‌های مدرسه قرار بگیرد در این مرحله بیاموزد. این آموزش‌ها اصولاً توسط مربیان مهد کودک و والدین در منزل به کودکان آموزش داده می‌شود. اما برخی موارد نداشتن الگوی مناسب و عدم آشنایی با اصول روانشناسی، رابطه آنها را با کودک و خانواده دچار مشکل می‌کند. بنابراین آنچه ضروری است مربیان، والدین و آموزگاران باید آموزش دقیقی روی این مهارت‌ها داشته باشند. لذا کتاب مجموعه کامل « مهارت‌های پیش از دبستان» همراه با تمریناتی در زمینه‌ی تقویت حافظه، تقویت دقت و توجه ، تقویت سرعت عمل، تقویت هماهنگی چشم و دست و… کمک می‌کند تا تمامی کودکان قبل از دبستان مهارت‌های پیش نیاز را فرا بگیرند.

کتاب «مهارت‌های پیش از دبستان» در ۱۰۸ صفحه مصور و رنگی و با قیمت ۶۰۰۰۰ تومان در فروشگاه‌های سراسرکشور و فروشگاه مجازی انتشارات مدرسهenma.ir در دسترس مخاطبان قرار دارد.