«قوانین مدیریت» منتشر شد

7 ماه پیش

کتاب «قوانین مدیریت» نوشته ریچارد تمپلار با ترجمه دکتر حیدر تورانی در انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار شد.

 به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه: درباره مدیریت چه قدر می‌دانید؟ دانش مدیریت تا چه حد علمی است و آیا مدیریت علم هست یا هنر؟  آیا دانستن قوانین مدیریت فقط مختص مدیران موسسات و ادارات است؟ و…کتاب «قوانین مدیریت»  به تمام سوالات مرتبط با مدیریت پاسخ می‌دهد. این کتاب از جمله کتاب‌های پرفروش دنیا با ۱۰۷ قوانین مدیریت است و مورد توجه کسانی که دوست دارند زندگی شخصی و سازمانی خود را به درستی اداره و رهبری  کنند و موفق باشند قرار گرفته است.

ممکن است همه‌ی نکات مطرح شده در این کتاب را بدانید و یا کتاب‌های مشابه این نوع کتاب را مطالعه کرده باشید اما مهم این است که چه قدر از آنها استفاده هم می‌کنید. کتاب «قوانین مدیریت» با مطالب کوتاه و مقطع و نیز کاربرد آسان و شوق انگیزِ قوانینِ مدیریت کمک می‌کند آنچه را می‌دانید به کار بگیرید. در این کتاب علاوه بر ۱۰۷ قانونی که برای مدیریت گروه و مدیریت خود آمده است ۱۱ قانون برای کارآفرینان نیز در نظر گرفته شده است.

بنابراین گزارش؛ پیشتر از تورانی، سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی  کتاب« شوق تغییر»، مدیران خلاق، کاربست مدیریت فرایند مدار در مدرسه ، تدريس اثربخش در مدارس و … از انتشارات مختلف به چاپ رسیده است.

کتاب«قوانین مدیریت» در ۲۸۸ صفحه و با قیمت ۲۵۰۰۰ در فروشگاه‌های سراسر کشور  و همچنین در فروشگاه مجازی انتشارات مدرسه به آدرس  enma.ir  موجود است.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه