جلد پنجم و ششم از مجموعه شش جلدی «سرمشق ماندگار» توسط انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار شد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه؛ «سرمشق ماندگار» حاصل ۴۰ سال تدریس خط تحریری استاد غلامرضا تنها در موفق‌ترین مدارس است که در قالب شش جلد برای پایه های مختلف ابتدایی با نام های خوشنویسی اول، خوشنویسی دوم، خوشنویسی سوم، خوشنویسی چهارم، خوشنویسی پنجم و خوشنویسی ششم چاپ  شده است.

خط اولین صحنه مواجه کودک با دنیای یادگیری‌هایِ نظام‌مند است و نقش مهم و تعیین کننده در بازسازی ذائقه زیبا شناختی دارد.  درست نوشتن و خوانا نوشتن هم  از جمله اموری هستند که پایه و اساس آن‌ها را باید در دوره دبستان گذاشت. در همین راستا انتشارات مدرسه  بر خود واجب دانست با تأیید معاونت دوره ابتدایی و کارشناسان برجسته دفتر تألیف کتاب‌های درسی« سرمش ماندگار»  را برای مقطع ابتدایی چاپ و روانه بازار کند. این کتاب‌ها کاملاً خودآموز است و دانش‌آموز برای اوقات فراغت و یا در طول سال تحصیلی با  انجام تمرین و تکلیف‌های مشخص شده، بنیان و اساسِ خوشنویسی را عادت دستِ خود خواهد داد.

بنا برهمین گزارش، پیشتر جلد اول و دوم وسوم و چهارم سرمشق ماندگار چاپ و روانه بازار شده است.

     

خوشنویسی «پنجم دبستان» در ۱۲۲ صفحه و به قیمت ۲۵۰۰۰ تومان و همچنین خوشنویسی « ششم دبستان» در ۱۲۰ صفحه و به قیمت ۲۵۰۰۰ تومان  در فروشگاه‌های سراسر کشور و همچنین در فروشگاه مجازی انتشارات مدرسه به آدرس enma.ir   در دسترس مخاطبان قرار دارد.