مهلت شرکت در مسابقه «ماه در آب» تمدید شد

6 ماه پیش

دکتر محمد‌رضا سنگری به دنبال استقبال روز افزون مخاطبان از مسابقه، ضمن تشکر از خوانندگان کتاب ماه در آب، یادداشتی در اختیار برگزار کنندگان مسابقه قرار داده است.    

به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه: مسابقه بزرگ کتابخوانی انتشارات مدرسه بر اساس کتاب «ماه در آب» نوشته دکتر سنگری  از۱۶ مهر ماه آغاز شده و قرار بود ۸ آبان ماه به پایان برسد، اما به دلیل استقبال شرکت کنندگان، مهلت شرکت در آن تا پایان آبان ماه تمدید شده است. برندگان نهایی نیزدراولین هفته آذرماه سال ۹۷ از طریق تعیین امتیاز و قرعه کشی انتخاب خواهند شد. سنگری در این کتاب با متنی روان، زیبا؛ ادبی و واقعا تأثیر‌گذار با شیوه‌ی  داستان‌گونه به روایت زندگانی قمربنی‌هاشم بخصوص در وقایع کربلا و عاشورا می‌پردازد. توضیحات کامل نحوۀ شرکت در مسابقه و اطلاعات مورد نیاز در سایت www.madresehpub.ir  قابل دسترسی است.

 یادداشت دکتر سنگری در ذیل را بخوانید:

باسمه تعالی

دوستان عزیز کتابخوانم سلام

ممنونم خواندن کتاب «ماه درآب» را.

مسابقه و مطالعة این کتاب فرصتی عزیز است تا جلوه‌ها و زوایای بیشتری از شخصّیت ابوالفضائل ( پدر فضیلت‌ها و عظمت‌ها)، عموی دوست داشتنی همة بچّه‌ها، روشن و شناخته شود. مطالعة این کتاب مجالی است تا ابوالفضل‌العّباس را در خویش بیابیم، با او زندگی کنیم و فضایل و منش زیبا و کریمانه‌اش را در جانمان قاب و تصویر و ترسیم کنیم.

نام ابوالفضل‌العّباس یادآور شجاعت، رشادت، وفاداری، از خود گذشتگی و ایثار، مهربانی و صمیمیّت، عبادت، صداقت و نگاهبانی از حریم ارزش‌هاست. او سرمشق و اُسوة هر چه خوبی و زیبایی و فضیلت است.

سلام بر او و سلام بر چشم‌های مهربان و ابوالفضل شناس شما که به عبّاس نگریستید و برعبّاس گریستید.

دست‌های ساقی کربلا، جانتان را به جام مهر خویش بنوازد وهمراه هماره زندگی‌تان باشد.

 محمد‌رضا سنگری۹۷٫۰۷٫۳۰ 

 

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه