دیدار فصلی مدیر عامل انتشارات مدرسه با کارکنان

6 ماه پیش

  کارمند نمونه فصل و همچنین نفرات برتر مسابقه کتابخوانی پرسنل در این دیدار مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه: صبح روز یکشنبه  ۸ مهرماه سال ۹۷، حمیدرضا شاه‌آبادی در سالن اجتماعات موسسه با کارکنان دیدار صمیمانه داشت و در این دیدار ضمن عرض تسلیت به مناسبت  ایام شهادت وسوگواری سالار شهیدان ابی عبدالله حسین (ع) و یاران با وفایش از زحمات تمامی کارکنان تقدیر و تشکر کرد.در این مراسم مدیر عامل انتشارات موسسه  با اظهار امیدواری که روزهای بهتری را برای انتشارات مدرسه رقم بزنیم و برای یک هدف همدل بکوشیم سخنانش را آغاز کرد. او گفت: « ایام مختلفی را پشت سر گذاشته‌ایم  وایام دیگری را نیز پیش رو داریم. هفته کودک است و کودکان بخش مهمی از مخاطبان ما را تشکیل می دهند. قطعاً توجه کردن به کودکان از مهمترین ویژگی‌هایی است که باید ان‌ها را بفهمیم و دنیای آن‌ها را درک کنیم. کودکان فرزندان ما هستند  و آینده زندگی ما را می‌سازند».

وی ادامه داد:« به دلیل شرایط موجود داریم دوران سختی را پشت سر می‌گذاریم. بنابراین باید سعی کنیم با برنامه بهتر و تولید با کیفیت‌تر بار را به منزل برسانیم».

شاه آبادی در پایان مراسم، لوح تقدیر و جایزه نقدی کارمند نمونه را به عقیل فاضلی کارمند واحد پشتیبانی و تشریفات به دلایل زیر اهداءِ کرد.

 

*رعایت اصول اخلاقی و ارزش‌های اسلامی در محیط کار

* دقت و پیگیری در انجام کار‌های محوله

* حضور در مأموریت‌های داخلی و استانی

* امانتداری، صداقت و ارتباط مؤثربا همکاران مجموعه‌های مرتبط با مؤسسه

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه