انتشارات مدرسه حاصل تجربه ۴۰ سال تدریس خط تحریری استاد غلامرضا تنها در موفق‌ترین مدارس را برای پایه‌های مختلف ابتدایی در قالب مجموعه «سرمشق ماندگار» چاپ کرده است.

♦♦♦

بنابرهمین گزارش پیشتر

«خوشنویسی اول»،«خوشنویسی دوم»و « خوشنویسی سوم»

چاپ و روانه بازار نشر شده است.

♦♦♦

 به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه:  به یقین می‌توان گفت اگر هنر را یکی از مهمترین عوامل انتقال فرهنگ بدانیم؛ خط شفاف‌‌ترین اثر هنری است که برای آیندگان به یادگار می‌ماند. خط اولین صحنه مواجه کودک با دنیای یادگیری‌هایِ نظام‌مند است و نقش مهم و تعیین کننده در بازسازی ذائقه زیبا شناختی دارد.  یاد گرفتن خوشنویسی هم یکی از عوامل موثر در موفقیت درسی و تحصیلی دانش‌آموزان و از همه مهم‌تر مجوزی برای ورود آنان به محیط‌های اجتماعیِ بزرگ‌تر و جدید‌تر است. بنابراین درست نوشتن و خوانا نوشتن از جمله اموری هستند که پایه و اساس آن‌ها را باید در دوره دبستان گذاشت.  بر همین اساس انتشارات مدرسه با تأیید معاونت دوره ابتدایی و کارشناسان برجسته دفتر تألیف کتاب‌های درسی« سرمش ماندگار»  را برای مقطع ابتدایی چاپ و روانه بازار کرده است. این کتاب‌ها کاملاً خودآموز است و دانش‌آموز برای اوقات فراغت و یا در طول سال تحصیلی با  انجام تمرین و تکلیف‌های مشخص شده، بنیان و اساسِ خوشنویسی را عادت دستِ خود خواهد کرد. بنابرهمین گزارش پیشتر «خوشنویسی اول»،«خوشنویسی دوم»و « خوشنویسی سوم» چاپ و روانه بازار نشر شده است.

 «خوشنویسی چهارم دبستان » در ۱۰۴ صفحه و با قیمت ۱۵ هزار تومان در فروشگاه‌های سراسر کشور  و همچنین در فروشگاه مجازی انتشارات مدرسه به آدرس  enma.ir در دسترس مخاطبان قرار دارد.