به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه به نقل از خبرگزاری فارس: روایتی داستانی از زندگی حضرت فاطمه معصومه (س) به قلم سارا عرفانی مراحل پایانی انتشار را سپری می‌کند.

سارا عرفانی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین اثر خود اظهار داشت: مجموعه کتاب‌های ریحانه قرار است از سوی انتشارات مدرسه منتشر شود، این مجموعه روایتی است از زنان بزرگ تاریخ اسلام که هر جلد شامل یک بانوی تاثیرگذار خواهد بود.

وی در ادامه تصریح کرد: روایتی داستانی از زندگی حضرت معصومه(س) به بنده محول شد و من «دختر ماه» را برای نوجوانان نوشتم، اما به این دلیل که اطلاعات درباره این بانوی بزرگوار زیاد نبود تصمیم گرفتم تا جایی که روایت لطمه زننده نباشد داستان پردازی انجام شود.

عرفانی در بخش دیگری از سخنان خود به منابع مورد استفاده خود اشاره کرد و ادامه داد: «عیون أخبار الرضا» و کتاب «الإرشاد» منابعی بودند که در تالیف از آنها استفاده کردم.

نویسنده کتاب «پنجشنبه فیروزه‌ای» ضمن بیان اینکه این اثر ۱۲۰ صفحه خواهد بود، تاکید کرد: «دختر ماه» تحویل ناشر شده اما نمونه خوانی‌ها و ویراست نهایی در دست انجام است و تلاش بر این بوده تا روز میلاد حضرت معصومه(س) منتشر شود.

متن کامل خبر در لینک زیر: 

https://www.farsnews.com/news/13970404000106/