انتشارات مدرسه با تولید ۲۴۴ عنوان چاپ نخست و ۲۷۲ عنوان تجدید چاپی در سال ۱۳۹۶ ، در سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۲۲۰۰ عنوان کتاب ارائه خواهد کرد.
به‌گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع‌رسانی انتشارات مدرسه؛ حمیدرضا شاه‌آبادی مدیر عامل انتشارات مدرسه گفت: این انتشارت با ۲۲۰۰ عنوان کتاب در سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب تهران حضور دارد. از بین این عناوین ۲۴۴ عنوان چاپ نخست با شمارگان ۲۲۰ هزار نسخه و ۲۷۲عنوان کتاب تجدید چاپی با شمارگان یک میلییون و ۷۰۰ هزار نسخه وجود دارند. با توجه به این که انتشارات مدرسه سال گذشته با ۱۸۰ عنوان چاپ نخست در نمایشگاه کتاب حضور داشت امسال شاهد رشد ۴۰ درصدی در تولید و عرضه کتاب هستیم به طوریکه در سال ۱۳۹۶ ، ۲۰۰۰ نسخه کتاب تولید داشتیم.
وی ادامه داد: این آثار در سه حوزه کودک، نوجوان و بزرگسال در سه غرفه عرضه می‌شود. کتاب‌های کودک و نوحوان در غرفه انتشارات مدرسه در سالن کودک و نوجوان، کتاب‌های کار و کمک آموزشی در غرفه ناشران آموزشی و کتاب‌های بزرگسال در غرفه انتشارات مدرسه در سالن عمومی عرضه می‌شود.
در این دوره از نمایشگاه علاوه بر کتاب‌های فوق، کتاب‌های ویژه نابینایان هم عرضه می‌شود، این کتاب‌ها برای نخستین بار است که در انتشارات مدرسه به چاپ رسیده و عرضه خواهد شد.
سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.