به گزارش روابط عمومی، انتشارات مدرسه همزمان با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، از تاریخ چهاردهم بهمن ماه سال جاری تا اوایل اسفند ماه در ۶ استان کشور به‌طور همزمان نمایشگاه‌های تخصصی کتاب با رویکرد تامین نیازهای آموزش و پرورش در حوزه کتاب با استفاده از تولیدات انتشارات مدرسه و آثار برتر سایر ناشران برگزار می‌کند.
در هر یک از این نمایشگاه‌ها قریب به ۵۰۰ عنوان کتاب با موضوعات مختلف عرضه شده است. علاوه بر کتاب‌هایی با موضوع انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر، کتاب‌های حوزه قرآن و معارف اسلامی،‌ ادبیات، دانش و فناوری، تاریخ و هنر برای دانش آموزان دوره‌های مختلف تحصیلی و کتاب‌های مدیریت آموزشی، علوم تربیتی، روانشناسی و راهنمای معلم برای فرهنگیان در این دوره از نمایشگاه‌ها در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد .
در این نمایشگاه‌ها علاوه بر آثار انتشارات مدرسه و کتاب‌های برگزیده ناشران وزارت آموزش و پرورش (کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، منادی تربیت و انجمن اولیا و مربیان)، آثار ده‌ها ناشر برتر کشورنیز عرضه می‌شود، ناشرانی که کتاب‌هایشان در کمیته سامان‌بخشی منابع آموزشی-تربیتی رشد تأیید شده است.
بنا به این گزارش نمایشگاه‌های کتاب انتشارات مدرسه در استان‌های: بوشهر(شهرستان بوشهر)، آذربایجان شرقی (تبریز)، سیستان و بلوچستان(زاهدان)، اصفهان (ناحیه ۲ شهر اصفهان)، خراسان‌شمالی(بجنورد) و کرمانشاه ( به صورت نیمه‌متمرکز در سطح شهرهای استان) برگزار می‌شود.
همچنین با هدف توسعه و تقویت کتابخانه‌های کلاسی و آموزشگاهی برای خریدهای ویژه واحدهای آموزشی، علاوه بر ۲۰ درصد تخفیف نمایشگاهی برای عموم بازدیدکنندگان، ۲۰ درصد تخفیف ویژه تجهیز کتابخانه‌های مدارس از سوی انتشارات مدرسه در صورت ارائه معرفی‌نامه از اداره آموزش و پرورش مناطق در نظر گرفته شده است.