کتاب «کلید بهشت» با هدف آشنایی بیشتر با فریضه‌ی الهی نماز برای کودکان دوره دوم ابتدایی توسط انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شده است

به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه: یکی از پایه‌های اساسی دین مبین اسلام نماز است که به ‌وسیله آن می‌توان موجبات آرامش قلب و روح و روان را با آن مهیا کرد. «کلید بهشت» از مجموعه سه جلدی «گل‌های آسمانی» است که توسط حمید گروگان و شیوا ضیائی به ترتیب نوشته و تصویرگری شده است. در متن کتاب آمده است: «نماز، مانند یک چشمه است که هم تشنگی‌مان را فرو می‌نشاند و هم آلودگی‌هایمان را می‌شوید این چشمه را خدای مهربان برای ما قرار داده است».

گروگان در این اثر علاوه بر این که  کودکان را ترغیب مبه نماز‌خوانی می‌کند  به موضوعات زیر اشاره کرده است: آموزش نماز، آداب نماز، مقدمات نماز، رکعت‌های نماز، واجبات نماز، مستحبات نماز و چیزهایی که نماز را باطل می کند. همچنین  تلاش کرده تا برای جذاب‌سازی کتاب «کلید بهشت» از تصاویر بهره ببرد.

کتاب «کلید بهشت» در قطع خشتی و جلد شمیز با ۳۶ صفحه رنگی در فروشگاه اینترنتی انتشارات مدرسه  و همچنین در فروشگاه‌های سراسر کشور در دسترس علاقمندان قرار دارد.