«کرم شب تاب» نوشته محمد‌رضا شمس با نقاشی راشین خیریه با هدف بالابردن مهارت بیان، قدرت حافظه و افزایش اعتماد به نفس کودکان در انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه: کارت‌های قصه‌گویی با عنوان بسته یادگیری پیش دبستانی؛ طرح کودک-مربی  کمک می‌کنند علاوه بر این که قدرت تخیل کودکان را بالا ببریم با آنها گفت و گو نیز داشته باشیم.

این کارت‌ها در ابعاد بزرگ برای قصه‌گویی دیداری و بلند خوانی چاپ شده است. بدین گونه که متن داستانِ نوشته شده در پشت کارتها توسط قصه‌گو برای کودک خوانده می‌شود و او به تصاویر نگاه می‌کند. در انتها کارت‌ها در اختیار کودک قرار می‌گیرد تا او آنها را طبق اتفاقات داستان مرتب کند یا طبق کارت‌ها داستان را تعریف کند. در این بسته کارت‌های کوچکی هم قرار دارد که برای رنگ‌آمیزی و طرح پرسش و پاسخ درباره داستان مفید است.

کارت قصه‌گویی«کرم شب‌تاب» داستان کفشدوزکی است که یک کتاب قصه پیدا می‌کند و از خوشحالی داد می زند من یک کتاب قصه پیدا کرده‌ام. تمامی حیوانات اطرافش دور برش جمع می شوند و می‌خواهند که کفشدوزک کتاب را برایشان بخواند.

بنابراین گزارش؛ سه عنوان کارت‌ قصه‌گویی همراه با بسته بزرگ آموزشی پیش‌دبستانی (بسته زمین و آنچه در آن است) تولید شده است که این کارت ها همراه با بسته آموزشی و یا جداگانه عرضه می‌شود.