انتشارات مدرسه پرفروش‌ترین کتاب‌های خود را دریک ماهه گذشته (اردیبهشت) سال جاری در گروه کودک و نوجوان و بزرگسال اعلام کرد.به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه؛ کتاب‌های « فعالیت‌های تابستانه اول دبستان (ورودی دوم)»، «فعالیت‌های تابستانه دوم دبستان(ورودی سوم) و «فعالیت‌های تابستانه سوم دبستان(ورودی چهارم)» از جمله آثاری است که در فروشگاه‌های اینترنتی انتشارات مدرسه مورد استقبال مخاطبان و علاقمندان قرار گرفته است.
این کتاب‌ها با هدف مروری بر مهارت‌‌های پایه با نظارت و کارشناسی دکتر خسرو داوودی توسط فاطمه عابدینی ‌منش و انسیه عابدینی منش در انتشارات مدرسه تآلیف و منتشر شده است.
فعالیت‌های تابستانه بر اساس تغییرات کتب درسی در سال‌های اخیر تنظیم و به لحاظ شکل و محتوا از تنوع فراوانی برخوردار است. این کتاب‌ها با هدف ارتقای سطح دانش، کسب مهارت ( خواندن، حل مسئله، تفکر و …) خلاقیت، مهارت‌های دستی با تلفیقی از کتب درسی علوم، فارسی و ریاضی طراحی و تألیف گردیده است. انجام دادن فعالیت‌های این کتاب‌ها در زمانی که دانش‌آموزان مدت زمان طولانی از مدرسه و کلاس دور هستند که معمولا باعث فراموشی آموخته‌ها و وقفه در کار آموزشی می‌گردد، جلوگیری می‌کند.