انتشارات مدرسه برگزارمی‌کند:

به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی انتشارات مدرسه با تصویب هیئت مدیره  مسابقه بزرگ کتابخوانی را بر مبنای محتوای کتاب «مرد بهاری» برای گروه سنی نوجوان و بزرگسال در نظر گرفته است

به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه: «مرد بهاری» نوشته داوود امیریان، روایت داستانی از زندگی مردمان روستای آق‌کندی است؛ زمستان سال ۱۳۵۶ در روستای «آق کندی» که در محاصره برف است حادثه‌ای رخ می‌دهد. مردی از کوهستان‌های برف‌گیر از راه می‌رسد. این شخص وقتی متوجه می‌شود که ارتباط شهر با روستا قطع شده، خود را دهدار جدید معرفی می‌کند و زمام امور روستا را برعهده می‌گیرد و همه کسانی را که به مردم ستم می‌کرده‌اند تنبیه می‌کند. هنگام بهار وقتی که جاده‌ها باز می‌شود مرد ناپدید می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه می‌توانند نسخه کاغذی کتاب «مرد بهاری» را به همراه کد رایگان شرکت در مسابقه از فروشگاه‌های انتشارات مدرسه و همچنین فروشگاه مجازی آن به آدرس enmabazar.ir تهیه کنند.

علاوه بر این نسخه الکترونیک و صوتی این کتاب‌ها در اپلیکیشن بوفه و فیدیبو موجود است. زمان مسابقه ۲۲ بهمن ماه تا ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۰ است. همچنین با پایان مسابقه، در روز۲۴ اسفند ماه سال جاری برگزیدگان انتخاب و جوایز نقدی و غیر نقدی براساس کسب امتیاز و به قید قرعه به آنها اهداء می‌شود.

بنابراین گزارش؛ انتشارات مدرسه درایام دهه فجر، برنامه‌های ویژه‌ای از جمله  تجهیز ۱۰ کتابخانه در مناطق محروم کشور، ارائه تخفیف ویژه ۲۰ درصدی در تمام فروشگاه‌ها و نمایندگی‌ها، رونمایی از۲۳ عنوان کتاب جدید مؤسسه، رونمایی از یک عنوان کتاب صوتی جدید و اعلام آغاز اجرای طرح چاپ کتاب بر اساس تقاضا در مؤسسه به‌عنوان اولین ناشر ایرانی که این شیوه را به‌کار می‌گیرد، تدارک دیده است. این برنامه‌ها از دوازدهم بهمن آغاز شده است تا ۲۲ بهمن ماه ادامه دارد.

برای شرکت در مسابقه کتابخوانی از ۲۲ بهمن ماه تا ۲۲ اسفند ماه به صورت رایگان به سایت www.madresehpub.ir  مراجعه کنید.