«خوب، بد، کدام یک؟» عنوان مجموعه سه جلدی‌ای است که با هدف آموزش مهارت‌های زندگی برای کودکان توسط مژگان ملکی نوشته شده و از طرف انتشارات مدرسه منتشر شده است.

به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه: آموزش خوبی و بدی‌ها یا آگاهی بخشی از مهارت‌های زندگی به کودکان برای خانواده‌ها ارزش زیادی دارد و هر کسی تلاش می‌کند خوبی‌ها را به فرزندش بیاموزد و از بدی‌ها آگاهش کند. هر کدام از آنها قالب‌هایی را در نظر می‌گیرند تا بتوانند در عملکرد کودکان تاثیر بسزایی داشته باشند از جمله این قالب‌ها عبارتند از: داستان‌خوانی، قصه‌گویی، بازی،  شعر و… در همین راستا انتشارات مدرسه با چاپ مجموعه‌ی سه جلدی «خوب، بد، کدام یک؟»  با نام‌های «رفتار دینی/ امر به معروف و نهی از منکر»، «بهداشت فردی» و «نظم و ترتیب»  در قالب داستان‌هایی کوتاه با تصاویر رنگی و گویا و با زبانی کودکانه و با توجه به روحیه کودکان آنها را با سه مهارت زندگی به ترتیب نام مجلدها  آشنا می‌سازد. هر یک از مجلدها دارای به ترتیب ۱۰ و  ۹ و ۸  داستان کوتاه هستند که اغلب آنها در فضای مدرسه می‌گذرد.

مجموعه سه جلدی «خوب، بد، کدام یک؟» در فروشگاه‌های سراسر کشور و در فروشگاه اینترنتی انتشارات مدرسه enmabazar.ir در دسترس علاقمندان قرار دارد.

همچنین نسخه الکترونیک این مجموعه را می‌توانید از فیدیبو و اپلیکیشن بوفه تهیه کنید.