جشنواره تابستانی انتشارات مدرسه از ۲۹ تیر تا ۱۱ مرداد ماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه: فروشگاه‌های انتشارات مدرسه(حضوری و غیر حضوری)  با شروع جشنواره‌های فصلی میزبان هزاران مشتری از اقصی نقاط مختلف شهر تهران و همچنین استان‌های دیگر هستند.

انتشارات مدرسه در تابستان ۱۴۰۰ هم طبق روال برنامه‌های فروش فصلی  و در ادامه طرح «دوریم ودوستیم» طرح «عید تا عید در مدرسه» را به مدت ۱۳ روز از عید قربان تا عید غدیر آغاز نموده است تا مخاطبان بتوانند کتاب‌های مورد علاقه و دیگر اقلام مورد نیاز را تهیه کنند.

پیشنهاد شگفت انگیز: تخفیف ۲۰ و ۱۰ درصدی

در این جشنواره ۲۰% تخفیف ویژه جهت خرید کتاب و ۱۰% تخفیف ویژه نیز برای برای سایر اقلام فروشگاه‌های انتشارات مدرسه در نظر گرفته شده است.

فروشگاه‌ اینترنتی: ۲۴ ساعته و در تمام روزهای هفته

با افزایش اطلاعات مردم در زمینه  فضای مجازی و جستجوی اینترنتی، خرید و فروش به‌صورت قدیمی جای خود را به فروش آنلاین داده است. فروشگاه انما بازار با توجه به علاقه‌مندی مشتریان برای خرید اینترنتی و افزایش راحتی آنان، به فروش آنلاین کتاب و دیگر اقلام در سایت www.enmabazar.ir می‌پردازد.

از مزیت‌های این سایت تمرکز روی رضایت مشتری، ارسال کالا در کمترین زمان، ارائه کالای با کیفیت، عرضه محصولات متنوع، قیمت مناسب کالاها و… است که در تمام فعالیت خود آن را  حفظ کرده است.

فروشگاه‌های انتشارات مدرسه: 

با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فروشگاه‌های انتشارات مدرسه «از شنبه تا چهارشنبه» به نشانی زیر «از ساعت ۹ الی ۱۷ » آماده ارائه خدمات هستند:

فروشگاه مرکزی: تهران، ابتدای خیابان ایرانشهر شمالی، جنب ساختمان سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی / ۸۸۸۲۲۶۶۸

فروشگاه پخش‌مدرسه: تهران، خیابان شهید قرنی، نرسیده به پل کریمخان زند، نبش کوچه شهید قصرالدشتی/ ۸۸۸۴۳۹۵۰