نوزدهمین جشنواره کتاب رشد در حالی به کار خود پایان داد که دو کتاب از انتشارات مدرسه شایسته تقدیر  این رویداد ادبی شناخته شدند.

به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه: کتاب «دانش‌نامه صحیفه سجادیه» و «سواد خبری» از انتشارات مدرسه در نوزدهمین جشنواره کتاب رشد که مراسم پایانی آن عصر روز یکشنبه ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۰ در مدرسه دارالفنون برگزار شد شایسته تقدیر شدند.

کتاب سواد خبری نوشته غلامرضا فلسفی در گروه «سواد رسانه ای و فناوری اطلاعات» این جشنواره مورد قدر دانی قرار گرفت. این کتاب در چهار بخش و در ۱۲۴ صفحه طراحی شده که مطالعه آن به عموم مخاطبان به ویژه دانش‌آموزان و دبیران دوره متوسطه، دانشجویان همچنین فعالان حوزه علوم ارتباطات، روابط عمومی و رسانه پیشنهاد می‌شود.

کتاب «دانشنامه صحیفه سجادیه» توسط جمعی از مؤلفان زیر نظر محی‌الدین بهرام‌محمدیان نگاشته شده است. این کتاب که شامل شرح و تبیین مفاهیم و مضامین موجود در نیایش‌ها و مناجات‌های امام سجاد (ع) در صحیفه است در قالب مقالات متعدد تدوین گردیده است در گروه «دین و قرآن» جشنواره کتاب رشد شایسته تقدیر شناخته شد.

بنابر‌این‌گزارش؛ ۸ عنوان از کتاب‌های انتشارات مدرسه به عنوان نامزد نوزدهمین جشنواره کتاب رشد معرفی شدند که از این میان دو عنوان شایسته تقدیر دانسته شدند.