از سوی انتشارات مدرسه منتشر شد:

 کتاب آشنایی با نرم افزار وورد ۲۰۱۶ با هدف ترویج و توسعه سواد رسانه‌ای بین اقشار مختلف جامعه به ویژه دانش‌آموزان و معلمان از طرف انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه: کشورهای در حال توسعه  به دلیل پاسخگو نبودن روش‌های سنتی آموزش به نیاز فراگیران، تغییر در برنامه‌های آموزشی را سر لوحه کار خود قرار داده‌اند. امروزه توسعه و به روز شدن سواد رسانه‌ای از الزامات زندگی و آموزش است. در همین راستا انتشارات مدرسه بر حسب مأموریت و وظایف خود با تشکیل بنیاد   icdl     تلاش کرده است در به روز رسانی سواد دیجیتال  گام‌های موثری بردارد از جمله تألیف کتب آموزشی مبتنی بر مفاهیم  سواد رسانه‌ای، انتشار نرم‌افزار و تشکیل کلاس‌های آموزشی و غیره.  این کتاب که به تازگی منتشر شده توسط گروه مولفان این بنیاد در شش فصل رنگی به صورت متن و تصویر نوشته شده است.

نرم افزار word   یک نرم افزار واژه پرداز است که در اکثر ادارات و شرکت‌های دولتی و خصوصی و حتی کاربران دیجیتال برای تایپ، ویرایش و طراحی متون استفاده می‌شود. به طور کلی تمام ساختار این نرم افزار با کلمات و ویرایش کلمات درگیر است. اما باید بدانید این نرم افزار علاوه بر ایجاد فایل‌های متنی قادر به ایجاد جداول، وارد کردن تصاویر و اشکال نیز می‌باشد. در مورد قابلیت‌های زیاد این برنامه، کتاب آشنایی با نرم افزار وورد ۲۰۱۶ به شما کمک می کند بیشتر بدانید.